Kategorie

marka

Marka LC-POWER należąca do SILENT POWER ELECTRONICS GmbH powstała w 2003 roku. Jesteśmy profesjonalnym producentem i importerem wysokiej jakości zasilaczy PC, obudów komputerowych oraz innych urządzeń elektroniki użytkowej. Nasza marka zdobyła uznanie na europejskich rynkach i jest dostępna w niemal każdym unijnym kraju, stając się jednym z wiodących B-Brandów na rynku IT. Dzięki centrali znajdującej się w Niemczech, jesteśmy w stanie bardzo szybko dostarczyć towar w każdy zakątek Europy. Dodatkowo w wielu krajach posiadamy głównego dystrybutora, który posiada pełne portfolio produktowe w lokalnym magazynie, pozwalając na szybką realizację zamówień lokalnych jak i profesjonalną obsługę serwisową. W Polsce naszym głównym dystrybutorem jest firma Hardware Storm, a subdystrybutorami takie firmy jak AB S.A, Incom Group S.A., Komputronik S.A., Max Computers S.A. 
 
W naszym portfolio znajduje się ponad 30 modeli zasilaczy, z czego ponad 25 zapewnia zgodność z systemem 80+ potwierdzoną certyfikatem. Posiadamy modele o wydajności od 80+ Bronze do 80+ Platinum, co stanowi o jakości naszych produktów, które wytwarzane są w najlepszych światowych fabrykach, tych samych, w których swoje produkty wytwarzają czołowi producenci zasilaczy jak choćby Corsair czy OCZ.

Firma corocznie wprowadza na rynek kilkadziesiąt nowych produktów, stale rozwijamy się razem z potrzebami naszych klientów. Jednocześnie zapewniamy was, że nie spoczniemy na laurach, a efekty naszych prac możecie zobaczyć w dziale prasowym. Czołowe serwisy poświęcone nowym technologiom przetestowały i nadal będą testować nasze rozwiązania, a przyznane nagrody i wyróżnienia stale podnoszą wartość i pozycję naszej marki. Jesteśmy tu dzięki Wam i dla Was.

Otrzymane
wyróżnienia